Něco o naší půjčovně…


Půjčujeme plavidla od roku 2009. Nyní máme k dispozici pět plavidel. Jedná se vysoce kvalitní a prostorná plavidla. V přístavu máte po celou dobu pobytu parkování zdarma v oploceném areálu, včetně klíčů od hlavní brány. To znamená, že můžete kdykoliv odjet a přijet, navštívit okolní památky a různá zajímavá místa.

Hausbóty půjčujeme na celé týdny i na víkendy. Můžete se s ním plavit po řece Moravě nebo Baťově kanále. Trasy mohou být dlouhé několik desítek kilometrů a vedou krásnou, romantickou krajinu. Cestou zdoláte několik plavebních komor a rovněž se můžete občerstvit ve většině přístavů. Na hausbótu se dají přepravovat jízdní kola, což umožňuje poznávat široké okolí kolem vodní trasy. Určitě nebudete litovat. Zákazníci se k nám rádi vrací.

Půjčovna se nachází ve Veselí nad Moravou, přímo ve středu vodní cesty. Proto si můžete vybrat, kterým směrem se vydáte jako první. Náš přístav je cca 500 metrů od centra města, takže jsou dostupné všechny potřebné obchody. V centru města se nachází i restaurace, cukrárny, hospody a různá venkovní posezení.

Náš přístav:


Přístav se nachází cca. 500 metrů od centra města Veselí nad Moravou.
V přístavu je oplocené parkoviště, ve kterém můžete po celou dobu pobytu parkovat zdarma, dostanete i klíče od hlavní brány.